Site haberleri

 
 
İBRAHİM ERGİN Resmi
EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİMİZ
yazan İBRAHİM ERGİN - 7 Nisan 2017, Cuma, 13:12
Grup ÖĞRETMENLER

 

Okulumuz 2/A sınıfı öğretmenleri Merve AY eşliğinde Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 172. yılı sebebiyle İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ziyaret düzenlediler.

5454

Ziyaret sırasında öğrencilerimizi İnegöl Emniyet Müdür Yardımcısı İlhami ARAALİ ağırladı. Öğrencilerimize emniyet teşkilatı ve polislik mesleği hakkında bilgiler veren ARAALİ, ziyaretlerinden ötürü öğrencilerimize teşekkür etti.

24245

Geziye katılan sınıf öğretmenimiz Merve AY emniyet teşkilatının öneminden söz etti. Canımızı emanet ettiğimiz emniyet mensuplarının bizler için yaptığı fedakârlıkların unutulmaması gerektiğini belirten AY, yaptıklara işe duyduğu saygıyı aktardı. Yeri geldiğinde vatan ve millet savunmasında canlarını feda eden koca yürekli kahraman Türk polisinin her zaman yanında olduklarını belirten AY, ziyaret sırasında verdikleri bilgiler ve misafirperverlikleri için teşekkürlerini iletti.

Okul Müdürümüz Erol BAŞTÜRK ise polis teşkilatının 172. kuruluş yıldönümüne ilişkin şunları aktardı; “Polisler bu ülkenin huzur ortamını korumak adına en önemli kişilerdir. Ailelerinden, sevdiklerinden, zamanlarından kimi zaman da hayatlarından fedakârlıklar yaparak ülkeleri için çalışmaya ve var olmaya devam ediyorlar. Bugün bizler evlerimizde huzurlu ve mutlu hayatlarımızı sürdürebiliyorsak bunda emniyet teşkilatının rolü büyüktür. Onların emekleri ve çabaları sözcüklerle tarif edilemeyecek kadar kutsal, göz ardı edilemeyecek kadar da yücedir. Kendilerine emekleri ve özverileri için teşekkür ediyor, teşkilatın kuruluşunun 172. yılını en samimi duygularımla kutluyorum. Geçmişten günümüze vatan toprağı için şehit olan tüm polislerimizi de rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.