Site haberleri

 
 
Kosova Eğitim Kurumları Resmi
Memur-Sen’e Kosova Kolejinden’den indirim
yazan Kosova Eğitim Kurumları - 29 Mayıs 2018, Salı, 06:14
 

Özel Devrim Kosova Eğitim Kurumları ile Yenişehir Eğitim Bir-Sen ve Yenişehir Memur-Sen arasında indirim protokolü imzalandı.

 

YENİŞEHİR’DE İMZALANDI

Yenişehir’de düzenlenen protokole, Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen ilçe Başkanı Hüseyin ACET, Özel Devrim Kosova İlkokul Müdürü Özer YILMAZ katıldı.

Protokol öncesi bir konuşma yapan Özel Devrim Kosova İlkokulu Müdürü Özer YILMAZ, “Bizler Kosova Koleji olarak, Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı sendikalarımızın üyelerine yönelik yüzde 30´luk indirim anlaşması yapmak adına burada birlikteyiz. Kosova Eğitim Kurumları anaokulu, ilkokul, ortaokul ve Fen Lisesi olarak eğitim vermektedir. 35bin metrekare alana kurulu kurumumuz gerek akademik bağlamda gerekse sosyal faaliyetler açısından İnegöl’ün en önemli eğitim markasıdır.

Verdiğimiz hizmetlerden ve mutlu çocukların okulunda eğitim görme fırsatından yararlanmanın Yenişehir’deki öğrencilerin de hakkı olduğunu düşünüyoruz. Zirvede yer alan kurumumuz ile Memur-Sen Konfederasyonu üyelerine dönük bu indirimi sağlamamızda yardımcı olan sendika yöneticilerine teşekkür ediyoruz. Hepimiz için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

HEDEF KALİTELİ EĞİTİMDEN YARARLANMAK

Memur-Sen İlçe Temsilcisi, Eğitim Bir-Sen İlçe Başkanı Hüseyin ACET ise,

 “Memur-Sen Konfederasyonu Türkiye genelinde 81 ilde, 941 ilçede teşkilatlanmış Türkiye´nin en büyük sivil toplum kuruluşu. Sivil toplum kuruluşlarının önemi her geçen gün biraz daha artıyor. Bizler Yenişehir´de Memur-Sen Konfederasyonunun sendika çatısı altında toplanmış STK temsilcileri olarak, bugün burada Kosova Eğitim Kurumları ile bir indirim anlaşması imzalamak amaçlı buradayız.

Sendikalar sadece özlük haklarıyla ilgili çalışmalar yapmazlar. Bizler sosyal konularda da zaman zaman çalışmalar yapmaktayız. Birçok kazanımlarımız mevcut. Yerel anlamda da Özel Devrim Kosova Okulunun İnegöl´de hizmet vermesini bir kazanım olarak düşünüyor ve bunu üyelerimiz adına değerlendirmek istiyoruz.

Yenişehir’de ikamet eden Memur-Sen üyelerinin bu imkanlardan yararlanması amacıyla böyle bir protokole imza atmak istedik ve bu mekanda hep birlikte imzaları atıyoruz. Yenişehir’de teşkilatlanmış tüm üyelerimize bu yüzde 30´luk indirim hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Özel Devrim Kosova İlkokulu Müdürü Özer YILMAZ ve Memur–Sen ve Eğitim Bir-Sen İlçe Başkanı Hüseyin ACET indirim protokolünü imzaladılar.

http://www.gencgazete.net/haber/memur-sene-kosovadan-indirim-34320/