Site haberleri

 
 
Kosova Eğitim Kurumları Resmi
Kosova Yıldız Futsal’da Bursa Şampiyonu
yazan Kosova Eğitim Kurumları - 25 Mayıs 2018, Cuma, 06:25
 

Özel Devrim Kosova Ortaokulu Yıldız Futsal takımı 2017-2018 sezonunda bütün rakiplerini yenerek Bursa Şampiyonu oldu.

 

TÜM RAKİPLERİNİ YENDİ

Özel Devrim Kosova Ortaokulu Yıldız Futsal takımı Bursa Şampiyonu oldu. Özel Devrim Kosova Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Refik Şaffak kupayı aldıktan sonra yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“İnegöl’deki grup maçlarını birinci tamamlayıp Bursa’daki eleme maçlarına başladık.Bursa ili ve ilçelerinden 56 takımın kıyasıya yarıştığı turnuvada rakiplerimizi teker teker yenerek mutlu sona ulaştık.

BAŞARI TAKIM İŞİ

Halitcan Karaduman, RızaYılmaz, Ahmet Kerim Kutbay, Sertaç Mert Becerik, Mehmet Zübeyir Karabulut, AlperenŞirin, Recep Bahadır Tetik, Ahmet Can Gürler, SafaAkış, Berat Kartal Becerik, CanYalaza, BatuhanGüleç, AlperGüdür ve Berat Şerifoğulları’n oluşan Yıldız Erkek Futsal takımımızdaki öğrencilerimi yürekten kutlarken, bu süreçte desteğini esirgemeyen Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ahmet Güzel’e , okul müdürümüz Erol Baştürk’e, idareci arkadaşlarımıza ,kurucularımıza teşekkür ediyorum,dedi.

İNEGÖL’ÜN GURURU OLDULAR

Okul Müdürü Erol Baştürk ise sporcuları karşılama töreninde yaptığı konuşmada:

“Bursa’daki müsabakalarda İnegölümüzü ve Kosova Eğitim Kurumlarını başarıyla temsil eden başarılı öğrencilerimi ve çalışkan öğretmenlerini yürekten kutluyorum.Bu sene birçok dalda birincilik kupalarını topladık.

Önümüzdeki yıl daha fazla branşta yarışmalara katılmayı hedefliyoruz. Akademik başarı kadar,yabancı dil öğretimi kadar sanatı ve sporu da önemsiyoruz.Öğrencilerimizin yazı boş geçirmemeleri adına yaz spor okulu açmayı da planlıyoruz,dedi.

BURSA’NIN EN İYİSİ

Kosova Eğitim Kurumları kurucusu Devrim Kosova ise kupa töreni öncesi şu açıklamalarda bulundu:

“Bu büyük başarıyı yaşatan öğrencilerimi, beden eğitimi öğretmenlerimi gönülden kutluyorum. Yıldız Erkek Futsalda Bursa’da en büyük olduğumuzu kanıtladık.Bu başarıyı birçok özel okulu yenerek yakaladık .Bize destek veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum.Bizi izlemeye devam edin,dedi.

http://www.gencgazete.net/haber/kosova-yildiz-futsalda-bursa-sampiyonu-34217/