Site haberleri

Kosova Eğitim Kurumları Resmi
Satrançta Çifte Kupa
yazan Kosova Eğitim Kurumları - 14 Mayıs 2018, Pazartesi, 09:50

Kosova Eğitim Kurumları, 8-9 Mayıs’ta İlçe Kapalı Spor salonunda 120 okuldan 375 öğrencinin mücadele ettiği İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünün düzenlediği okullar arası satranç turnuvasını, çifte kupa alarak tamamladı.

TAKIM HALİNDE 2.

3.ve 4.sınıflar ile 5.ve 6.sınıflarda takım halinde 2.oldu. Özel Devrim Kosova Ortaokulu 5.sınıf öğrencisi Egehan Ergül kendi kategorisinde ferdi 2.lik kazandı.

Egehan Ergül, Alper Tuncay,Yunus Emre Özer’den kurulu Özel Devrim Kosova Ortaokulu satranç kulübü öğrencileri başarılı olmayı geleneksel hale getirdiler.

BAŞARI ÜSTÜNE BAŞARI

İlçe Kapalı Spor Salonunda yapılan tören sonrası öğrencileri okul girişinde karşılayan Özel Devrim Kosova Ortaokulu Müdürü Erol Baştürk: “2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında başarılı bir sezon geçirmekteyiz. Öğrencilerimi ve öğrencilerimi yarışmaya hazırlayan öğretmenlerimizi kutluyorum. Pazartesi Bursa’da yapılacak Yıldız Erkek Futsal takımımıza başarılar diliyorum. İnşallah pazartesi onları Bursa Şampiyonu olarak görmek istiyorum” dedi.

http://inegoldeegitim.com/haber/haberler/satrancta-cifte-kupa